R. Kohout

Žně u Sedlčan

olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu

ID: 4

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)