Kostel sv. Jakuba
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
ID: 46
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
ID: 46