Jan Ferdinand Pistorius (1899-1985)
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:46
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)