Žně
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
ID: 49
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:48
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
ID: 49