Ludvík Dobeš (1914-1979)
olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám
studium na ŠUŘ v Brně
Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)