Josef Jiří Kamenický (1910-1981)
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)