Ludvík Černovický (1878-?)

Záložna

akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám

ID: 63

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:02

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)