Ludvík Černovický (1878-?)
akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:02
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)