Václav Lacina (1908)
olej, lepenka, 1943, 34 x 43,5 cm, sign. PD Lacina, sign. vzadu, rám
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:09
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)