Václav Lacina (1908)

Mokrý sníh u Polánek

olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám

ID: 71

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:10

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)