Děvče v kroji
olej, překližka, 47 x 39 cm, sign. PD J. Koudelka, rám
žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
ID: 72
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:11
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)