olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:18
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)