Otto Martinovský (1928)

Podzim na Českolipsku

olej, sololit, 46,5 x 86,5 cm, sign. PD O. Martinovský (částečně schováno pod rámem), rám

ID: 82

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:21

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)