Otto Martinovský (1928)

Cesta u lesa

olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

ID: 84

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)