Otto Martinovský (1928)
olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)