Beskydy
olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský
ID: 85
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:24
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
ID: 85