Antonín Brunner (1881-1957)

Moře v Bretani

olej, plátno, 1926, 71 x 99 cm, sign. PD Ant. Brunner 1926, rám

žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze a prof. Laurense v Paříži

ID: 87

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:26

Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)