Vinný sklep
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
ID: 88
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:27
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
ID: 88