Ludvík Dobeš (1914-1979)
olej, plátno, 47,5 x 65 cm, sign. LD L. Dobeš, rám
studium na ŠUŘ v Brně
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:29
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)