Zima
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
ID: 91
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30
Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)
ID: 91