Olga Stárková (1945)
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t.
studium na VŠUP v Praze
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:32
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)