V. Měchura
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám není ukotven k obrazu
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:50
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)