Novoměstská ulice
olej, lepenka, 35 x 48 cm, sign. PD Jos. Rektor, rám
žák prof. J. V. Myslbeka, V. Brožíka, V. Hynaise a H. Schwaigera na AVU v Praze
ID: 112
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:51
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)