akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:24
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)