(Sabahudin) Dino Čečo (1953)
kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám
Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:39
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)