Bohuslav Ošťádal (1909-1995)
akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:45
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)