Šáša?
akvarel, papír, 1937, 36 x 27,5 cm, sign. PD Šáša 37, rám
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:35
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)