Jarmila Svobodová Kalašová (1927)

Květinové zátiší I

olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

ID: 253

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:12

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)