olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:16
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)