Pohled z Luckého vrchu
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
ID: 36
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:53
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
ID: 36