Jitro na Úhlavě
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
ID: 47
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:49
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 47