Krkonoše
olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 96
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:35
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)