Pohled na Trosky
olej, plátno, 72 x 105 cm, sign. LD V. Beneš, rám
žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
ID: 98
Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:37
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu