Jaroslav Kaiser (1919-2007)

Huho von Hofmannsthal: Over vergankelijkheid

bibliofilie, 4x sign. bar. litografie a podpis naproti tit. listu J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko), ex. h.c. (celkem 70 výtisků), 1982, pův. brož v ob., velmi dobrý stav

Antiqari.at Radhošťská

ID: 503

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)