Dana Puchnarová (1938)

Gítáňdžali

bibliofilie, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28

žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

ID: 646

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)