Saint Malo
5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů
ID: 1186
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:30
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)