Grafika
katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks
ID: 1193
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:37
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)