Josef Liesler (1912-2005)

Kamil Bednář: Praha pod křídly války

bibliofilie, 6 x sign. litografie, návrh obálky a podpis v titulu Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1945, cpl. vazba s ob., 69s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav

ID: 1260

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:44

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)