Obrázky ze Slabikáře
kniha, 196 kreseb pro slabikář sestavený Frumarem a Jursou, vydalo Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu, Praha 1940, 60 s., brož., obálka na hřbetu a při okrajích poškozená, dobrý stav
představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi
ID: 1297
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:21
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu