Plzeňská sgrafita
kniha, sebral a slovem provází F.V. Eisenreich a Dr. Emanuel Svoboda, Učitelská rada, Plzeň 1932, 137 s., brož, obálka zašpiněná, lepená, při okrajích poškozená, dobrý stav
představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi
ID: 1312
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:36
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)