Krásy života
17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav
ID: 1552
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:36
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)