Václav Mašek (1893-1973)

Jan Čep: Cesta na jitřní

kniha, podpis básníka v tiráži, litografie ve frontispisu a v závěru a podpis v tiráži V. Mašek, vydal Melantrich, Praha 1930, pův. brož s celofán. přebalem, 16s., velmi dobrý stav, celofán poškozen

studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 975

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:59

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)