U Národního divadla
akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!
Provenience: z rodiny přátel autora
žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
ID: 1083
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:47
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)