U lékaře
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko
ID: 1094
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:58
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)