Stavba
akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou.
ID: 1101
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:05
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)