Chalupa v krajině

olej, sololit, 37 x 52 cm, sign. PD, rám, na rámu místy poškození

ID: 1148

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 23:29

Aktuální cena: 301 CZK (11 €)