Italská ulička
akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození
ID: 1365
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:43
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu