Samuraj
japonský dřevoryt, 35,3 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír
ID: 18410
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu