Dva samurajové
japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír
ID: 18413
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:21
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu