Tvar
tuš, akvarel, papír, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, rám
žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy
ID: 19418
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 12. 2016 23:44
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)